…Marzenie o byciu w klubie ze striptizem symbolizuje ciągłe poczucie, że cele są poza zasięgiem. Zawsze czuję rozczarowanie, że to, czego chcesz, się nie dzieje. Możesz czuć się wyśmiewany lub dokuczany przez pragnienie kogoś lub czegoś….

…Sen o kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara symbolizuje uczucia związane z sytuacją, która robi dokładnie to, czego można by się spodziewać. Wszystko idzie zgodnie z planem lub robisz oczekiwany postęp. Bez niespodzianek. Negatywnie, kierunek zgodny z ruchem wskazówek zegara może odzwierciedlać twój niepokój związany z sytuacją, w której nie możesz przestać postępować zgodnie z oczekiwaniami. Poczucie nieznośności wynikającej z niemożności powstrzymania wystąpienia sytuacji….

Zobacz znaczenie Photo Album

…Sen o stopach symbolizuje zasady, podstawy moralne lub rzeczy, za którymi się opowiadasz. Sen o zranionej stopie symbolizuje upadek moralny, zepsucie lub niższe standardy myślenia….

…Sen o byciu boso symbolizuje podatność na negatywne wpływy lub brak przygotowania. Sytuacje w twoim życiu, które otwierają drzwi do korupcji lub wyzwań, na które nie jesteś gotowy. Może też być otwartym podejściem do zmiany własnych wartości. Negatywnie, bycie boso może odzwierciedlać utratę zasad, uczciwości lub moralności. Może to być również reprezentacja niskiej samooceny lub braku pewności siebie. Uprawianie niezobowiązującego seksu. Pozytywnie, bose stopy mogą odzwierciedlać chęć zmiany podstawowych przekonań. Przykład: Pewien mężczyzna śnił kiedyś o chodzeniu boso ze swoją dziewczyną, kiedy musiał się zatrzymać, ponieważ z jego stopy wyrastały winorośle, a ból był nie do zniesienia. W prawdziwym życiu zaręczył się, ponieważ jego dziewczyna była w ciąży. Bose stopy odzwierciedlały jego początkowy brak zainteresowania poważnym oddaniem się swojej dziewczynie podczas uprawiania z nią seksu. Ból spowodowany winoroślą w stopie odzwierciedlał jego uczucia, że ​​miłość do swojej dziewczyny stała się zbyt poważna, by kiedykolwiek ją rzucić, teraz, gdy była w ciąży i wszyscy o tym wiedzieli….

…Sen o skarpetkach symbolizuje wygodę, pewność siebie, zwyczajność lub to, do czego przywykłeś. Dokładnie przemyślane pomysły w Twoim umyśle na temat Twojego przekonania są słuszne. Czarne lub czerwone skarpetki mogą wskazywać na arogancję, zbytnią pewność siebie, spoczywanie na laurach lub nadużycie władzy….

…Marzenie o pchlim targu symbolizuje Twoje pragnienie wykorzystania najlepszej możliwej okazji. Możesz mieć pecha i szukasz przerwy lub szansy na „postawienie stopy w drzwiach”. Pozytywnie, pchli targ symbolizuje rozsądek lub motywację do uzyskania lepszej okazji lub oferty niż zwykle. Wystarczy zobaczyć, co się stanie, jeśli poprosisz kogoś o pomoc….

Zobacz znaczenie stopy

…Sen o całowaniu symbolizuje aprobatę, zachętę lub wsparcie. Jeśli kogoś całujesz, może to symbolizować osobę lub sytuację, którą wspierasz. Może to być również przedstawienie tego, jak w jakiś sposób siebie zachęcasz. Całowanie może również symbolizować aprobatę lub szacunek dla możliwości. Lubienie lub zachęcanie talentów lub możliwości. Sen o widzeniu całujących się innych ludzi może reprezentować różne aspekty Twojej osobowości współpracujące ze sobą lub różne dziedziny życia, które wspierają się nawzajem. Sen o złym całowaniu symbolizuje nieprzyjemne uczucia związane z aprobatą kogoś innego. Być może otrzymałeś nawet oferty pracy lub zaproszenia do osób, których nie lubisz. Sen o całowaniu czyjejś stopy symbolizuje aprobatę lub szacunek dla zasad. Lubienie cudzej moralności. Sen o pocałowaniu wroga symbolizuje zdradę, wrogość lub pojednanie. Sen o nielubianiu kogoś, kto cię całuje, symbolizuje niechcianą pochwałę lub aprobatę. Alternatywnie, całowanie może odzwierciedlać, jak bardzo zależy ci na kimś lub intymne myśli, które masz na temat zakochania. Sen o odrzuceniu pocałunku symbolizuje uczucie, że twoja aprobata lub wsparcie jest odrzucane lub niepożądane….

…Sen o kubku symbolizuje sytuację, w której nie chcesz się zawstydzić lub dać się przelecieć. Nie pozwalasz sobie na „spalenie”. Może to być również przedstawienie Twojej próby „postawienia stopy na ziemi” lub „narysowania cienkiej linii” dla osoby, o której myślisz, że posuwa się za daleko. Trzymaj się ziemi. Alternatywnie kubek może odzwierciedlać twoją odmowę zawstydzenia siebie, będąc zbyt cierpliwym lub próbując czegoś nowego. Przykład: Mężczyzna marzył o ciemnoniebieskim kubku. Na jawie stawiał poważne ultimatum komuś, kto odmówił zapłacenia mu należnych mu pieniędzy….

…Sen o grzybie symbolizuje niezdecydowanie lub obawę, że dokonujesz złego wyboru. Zaabsorbowanie tym, jak niebezpieczne może być coś, co chcesz zrobić. Brak zaufania do czegoś, co według Ciebie ryzykujesz. Przykład: Kobieta śniła o grzybie wyrastającym z jej stopy. Na jawie zdecydowała się zmienić lokalizację swojego stoiska na targu, aby sprawdzić, czy przyniesie jej to więcej pieniędzy. Grzyb odzwierciedlał obawę, że jej wybór może pogorszyć sytuację….