…Sen o pierścieniu nastroju symbolizuje ciągły stan świadomości tego, jak się czujesz z obietnicą lub zobowiązaniem. Pierścień nastroju może oznaczać, że twoje uczucia zawsze się zmieniają. Negatywnie, może to oznaczać, że przez cały czas nie czujesz się dobrze z powodu czegoś, co obiecałeś zrobić….

Marzenie o pierścionku symbolizuje zaangażowanie. Zaangażowanie w związek lub nowe przedsięwzięcie. Odzwierciedlenie Twojej lojalności wobec swoich ideałów, obowiązków lub przekonań. Alternatywnie, pierścionek może również reprezentować twoje pragnienie zaangażowania. Marzenie o złotym pierścionku symbolizuje zobowiązanie lub obietnicę, która jest gwarantowana. Może być również odzwierciedleniem twojego pragnienia lojalności, bezpieczeństwa lub trwałości. Sen o utracie pierścionka symbolizuje uczucia dotyczące utraconego zobowiązania lub złamanej obietnicy. Przykład: kobieta marzyła o zobaczeniu mężczyzny, którego lubiła nosić obrączkę. W prawdziwym życiu pragnęła poważnego zaangażowania od tego mężczyzny….

Sen o cockringu symbolizuje obszar twojego życia, w którym jesteś potężny, skuteczny lub zdolny i robisz wszystko, co możesz, aby tak pozostać. Możesz mieć umiejętność, sztuczkę lub coś, co daje ci przewagę i wykorzystuje ją w pełni….

…Sen o pójściu do piekarni symbolizuje decyzję o skorzystaniu z pomocy innej osoby, która ułatwi miło spędzenie czasu. Chęć tylko czerpania radości z sukcesu lub przyjemności bez konieczności samodzielnego zarabiania na tym. Znak, że ktoś może Cię zepsuć. Negatywnie, piekarnia może oznaczać, że jesteś przyzwyczajony do noszenia kogoś, kto jest leniwy lub nie zasługuje na twoją pomoc. Satysfakcja z wygranej, ale na to nie zasłużyła. Znak, że w związku brakuje uznania lub ktoś jest zbyt zepsuty. Marzenie o pracy w piekarni symbolizuje ciągłe zepsucie innych. Zawsze daje innym całą satysfakcję bez konieczności samodzielnej pracy. Znak, że jesteś zbyt miły lub nie jesteś doceniany….

…Sen o opalenizny symbolizuje odnowione poczucie optymizmu. Zauważalne lub trwałe rezultaty z czegoś, co przynosi Ci korzyści. Zostałeś narażony na sytuację, która przynosi Ci szczęście lub sukces. Zepsuty przez szczęście….

…Sen o łapówkarstwie symbolizuje uczucia dotyczące zasad lub uczciwości, które nie mają znaczenia w sytuacji życiowej na jawie. Ty lub inne osoby, które łatwo ignorują zasady. Uczucie konieczności zrobienia czegoś „wartego czyjegoś czasu”, aby nawiązać współpracę. Świadomość, że Ty lub inni nadużywają swoich ról, aby uzyskać więcej dla siebie. Niechęć do słuchania, chyba że coś za to dostaniesz. Negatywnie, konieczność płacenia pannie młodej może odzwierciedlać uczucia, że ​​ludzie w twoim życiu nadużywają swojego statusu lub roli. Zepsuty sposób myślenia dotyczący obowiązków lub dzielenia się. Potrzeba, aby inni ludzie poczuli, że są ważniejsi niż naprawdę mają dostać to, czego chcesz. Uczucie oszukania lub wyłudzenia. Poczucie, że musisz zapewnić komuś specjalne leczenie, aby uzyskać regularne leczenie. Pozytywnie, łapówka może odzwierciedlać możliwość wyświadczenia komuś przysługi w celu obejścia trudnych lub niesprawiedliwych warunków….

…Sen o zegarze przez cały czas symbolizuje świadomość „która jest godzina”. Utrzymujące się poczucie ostatecznego znaczenia sytuacji. Silne poczucie tego, co musisz zrobić lub czego nie można uciec. Alternatywnie, zegar może odzwierciedlać twoje odczucia dotyczące konieczności przyspieszenia lub spowolnienia w danej sytuacji. Sen o ciągłym sprawdzaniu zegara lub zegarka może odzwierciedlać twój niepokój, że nie jesteś na coś przygotowany. Możesz mieć niepokojące terminy. Sen o zegarze, który porusza się zbyt szybko, może oznaczać uczucie, że nie ma wystarczająco dużo czasu, aby zrobić to, czego naprawdę chciałeś w danej sytuacji. Poczucie pośpiechu lub coś wymknęło się z rąk. Czas nie jest po twojej stronie. Możesz czuć, że nie możesz czegoś zatrzymać. Sen o zegarze cofającym się symbolizuje postęp lub problemy, które według Ciebie ulegają odwróceniu. Negatywnie możesz poczuć, że utknąłeś w rutynie. Pozytywnie może odzwierciedlać moment odmłodzenia lub regeneracji. Marzenie o ustawieniu zegara może odzwierciedlać ustalenie agendy. Określenie „która jest godzina”. Może to również oznaczać, że upewniasz się, że wszystko działa tak, jak powinno. Zatrzymany lub zepsuty zegar często pojawia się we śnie śmiertelnie chorych lub umierających pacjentów. Odbicie poczucia, że ​​czas nie jest po twojej stronie. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu zepsutego zegara i poczuciu, że skończył się czas. Na jawie miał śmiertelną chorobę i spodziewaną śmierć. Przykład 2: Mężczyzna marzył o tym, by zobaczyć, jak zegar się zatrzymuje, a następnie zobaczy otwarte okno z jaskrawym białym światłem. Na jawie zmarł wkrótce po śnie….

…Sen o zdeformowanej osobie lub zwierzęciu symbolizuje aspekt twojej osobowości, który czuje się trwale zepsuty lub nie wyszedł tak, jak powinien. Coś, co czuję, nie może być naprawione ani zmienione. Deformacja może być również reprezentacją uczucia bycia kaleką emocjonalną lub bezradnością. Sen o zdeformowanym dziecku lub dziecku symbolizuje uczucie, że coś jest trwale nie tak z nową lub rozwijającą się dziedziną twojego życia. Sen o zdeformowanej twarzy symbolizuje uczucie, że coś jest trwale nie tak z twoją osobowością. Uczucie niezdolności do zmiany, bycia szczęśliwym lub brak zdolności do bycia tak interesującym, jak chcesz. Poczucie nieudolności lub słabości społecznej. Odzwierciedla również twoje uczucia wobec kogoś, kto ma osobowość, której Twoim zdaniem nie jest w stanie być normalnym….

…Sen o telefonie symbolizuje komunikację psychologiczną z aspektem siebie lub sprawami wymagającymi uwagi. Umiejętność „przedostania się” do ludzi, słuchania wewnętrznego głosu lub realizacji celu do woli. Może to być również przedstawienie sytuacji, które w razie potrzeby można by „wywołać” . Alternatywnie, telefon symbolizuje twoją komunikację i relacje z innymi. Sen o zadzwonieniu do kogoś symbolizuje chęć udostępnienia, przedostania się lub połączenia się z określonymi uczuciami, sytuacjami. Aspekt siebie, który masz „powołać do istnienia” lub od którego chcesz zwrócić uwagę. Przekonania, uczucia lub sytuacje, które chcesz mieć teraz do dyspozycji. Negatywnie, telefonowanie do kogoś może wskazywać na poleganie na złych nawykach lub negatywnych wzorcach myślenia. Śnienie, że telefon nie działa lub jest zepsuty, symbolizuje niemożność zainicjowania sytuacji lub pożądanej reakcji. Nie ma sposobu, żeby coś zacząć. Możesz tylko pomyśleć o chęci spróbowania czegoś. Poczucie odcięcia. Może to również oznaczać brak możliwości skontaktowania się z kimś. Poczucie odcięcia społecznego. Sen o zadzwonieniu do kogoś bez odpowiedzi symbolizuje frustrację lub niepowodzenie w osiągnięciu celu. Ewentualnie możesz czuć się niezdolny do skontaktowania się z kimś lub zwrócenia uwagi. Ludzie mogą cię nie słuchać lub nie szanować twoich życzeń. Sen o ignorowaniu podczas rozmowy telefonicznej może oznaczać, że nie posłuchasz swojego wewnętrznego głosu lub nie uzyskasz pomocy lub uwagi. Sen o dzwoniącym telefonie lub o tym, że ktoś do Ciebie dzwoni, symbolizuje aspekty Twojej osobowości, które „docierają” do Ciebie. Coś w twoim życiu wymaga uwagi. Jesteś bardziej otwarty lub spostrzegawczy na wgląd lub realizację. Sytuacja może stać się dla ciebie jaśniejsza. Możesz też być dużo bardziej współpracujący z inną osobą lub częściej kogoś słuchać. Negatywnie może to wskazywać na nieprzyjemne problemy, z którymi musisz się zmierzyć. Sen o dzwoniącym telefonie bez odpowiedzi symbolizuje obszary twojego życia, które ignorujesz. Problemy lub sytuacje, z którymi nie chcesz się zajmować lub których nie chcesz zobaczyć. Być może będziesz musiał zwrócić na coś większą uwagę. Sen o połączeniach alarmowych lub dzwonieniu pod numer 911 symbolizuje pilną potrzebę lub silne pragnienie uniknięcia czegoś. Desperacja, aby pozbyć się problemu. Sen o bardzo dużym telefonie symbolizuje znaczenie wiadomości, którą chcesz przekazać innym, lub znaczący wpływ, na który rozważasz otwarcie się. Ty lub ktoś inny może być bliski zaakceptowania wielkiego pomysłu lub dokonania dramatycznej zmiany. Sen o oderwaniu telefonu od wideł symbolizuje zamknięcie się. Problemy lub problemy, w których nie chcesz lub nie możesz się nimi zajmować. Sen o sygnale zajętości symbolizuje ludzi lub sytuacje, w stosunku do których czujesz się zmuszony do cierpliwości….

…Sen o człowieku z dwojga symbolizuje twój aspekt, będący mieszanką dwóch sposobów myślenia. Alternatywnie, dwurasowa symbolika może odzwierciedlać obszar twojego życia, który Twoim zdaniem został zepsuty lub zrujnowany. Zobacz naszą sekcję poświęconą wyścigom, aby uzyskać więcej informacji na temat symboliki rasy….

…Sen o przewróceniu czegoś symbolizuje obszar twojego życia, który został zepsuty, zrujnowany lub anulowany. Coś nie robi tego, co czujesz, że powinno. Może też wskazywać na nieoczekiwane rozczarowania. Przechylanie czegoś może być również reprezentacją osoby lub rzeczy, dla której straciłeś szacunek….

…Sen o mulacie lub człowieku w połowie rasy symbolizuje pozytywny lub potężny aspekt twojej osobowości, który został zepsuty lub zrujnowany. Może to być również reprezentacja potężnej szansy, która została utracona lub zdewastowana. Jest to oparte na stereotypowym lub rasistowskim podejściu do Mulatów mających białego rodzica, który odwrócił się od własnej rasy. Przykład: kobieta marzyła o pociągu do mężczyzny rasy mieszanej. Na jawie nadal czuła uczucie do swojego byłego, który był w więzieniu. Atrakcyjny mężczyzna rasy mieszanej odzwierciedlał jej pragnienie związku z byłą, który został zrujnowany przez jego uwięzienie….