…Sen o kościach poza ciałem symbolizuje problemy z przeszłości, które nigdy nie znikają. Rzeczy są tak trudne do zapomnienia lub odpuszczenia. Sen o zakopywaniu kości symbolizuje konfrontację z niektórymi z twoich najtrudniejszych problemów. Być może dokonujesz bardzo dużych zmian w swoim życiu lub doświadczasz okresu bardzo silnego rozwoju osobistego. Sen o wykopywaniu kości symbolizuje powrót do niektórych z najtrudniejszych problemów lub przypomnienie sobie czegoś z przeszłości. Sen o kościach w ciele symbolizuje ukryte siły i strukturę. Cecha osobowości lub dziedzina twojego życia, która sprawia, że ​​jesteś tym, kim jesteś. Coś, co jest trudne lub niemożliwe do zmiany. Sen o zdeformowanych kościach wewnątrz ciała symbolizuje podstawowe wady osobowości. Problem lub kwestia, która jest zakorzeniona w tym, kim jesteś. Sen o złamanych kościach w ciele człowieka symbolizuje zmiany w podstawowych aspektach twojej osobowości. i kim jesteś. Sen o złamanych kościach poza ciałem symbolizuje fundamentalną zmianę w twoim spojrzeniu na przeszłość. Nowe rozwiązania pozwalają uwolnić się od trudnych problemów….

…Śnienie w wyzwaniu samochodowym „Kurczak” symbolizuje ryzykowanie wszystkiego, co udowodni, że nie jesteś tchórzem lub że masz więcej „jaj” niż ktoś inny. Negatywnie, gra w kurczaka może oznaczać zbyt duże ryzyko, aby się wykazać. Za dużo ego, żeby zobaczyć, co jest najważniejsze. Za dużo arogancji, żeby po prostu odejść i powiedzieć sobie, że coś nie ma znaczenia. Przerażając przyjaciół lub rodzinę, zaryzykowałeś wszystko, co musisz, żeby wyglądać na silniejszego lub odważniejszego niż ktoś inny….

…Sen o żebrach (klatce piersiowej) symbolizuje, jak jesteś ubezpieczony, że nie możesz stracić. W jakimś obszarze Twojego życia, w którym jest gwarantowana ochrona, o której nawet nie musisz myśleć. Jakakolwiek krzywda lub zagrożenie dla twoich żeber we śnie może odzwierciedlać uczucia dotyczące twojego podstawowego poczucia bezpieczeństwa, które jest atakowane. Poczucie, że poziom bezpieczeństwa, który masz i nigdy się nie martw, jest zagrożony. Wrażliwość na coś, na co nigdy wcześniej nie byłeś podatny. Widzenie szkieletowych kości żebrowych we śnie może odzwierciedlać bezsensowną potrzebę bezpieczeństwa lub obrony. Obszar twojego życia, w którym doszło do całkowitej porażki, ale ktoś lub coś odmawia uznania tego….

…Widok szkieletu we śnie symbolizuje aspekt twojej osobowości, który został całkowicie pozbawiony mocy lub witalności. Psychicznie, emocjonalnie lub duchowo „rozebrani do kości”. Ty lub coś w swoim życiu, co przeszło całkowitą zmianę. Alternatywnie, szkielet może odzwierciedlać problemy lub sytuacje, które pozostają lub przypominają ci o tym, co kiedyś. Sen o zobaczeniu szkieletu w lustrze symbolizuje, że zauważyłeś, że jesteś całkowicie bezsilny lub dokonałeś bardzo dużej zmiany. Szkielet z czerwonymi oczami symbolizuje negatywne spojrzenie na sytuację, w której straciłeś wszystko lub dokonałeś dużej zmiany. Szkielet może być również metaforą „szkieletów w szafie”. Możesz mieć coś, co ukrywasz, a czego boisz się ujawnić innym….

…Sen o jedzeniu kurczaka symbolizuje sytuację w Twoim życiu, która dodaje Ci pewności siebie. Możesz przezwyciężyć strach lub niepokój, który miałeś….

…Sen o żołądku symbolizuje ułatwienie komuś trudnej sytuacji. Wykonuje całą ciężką pracę, aby ktoś inny nie musiał. Przykład: Pewien mężczyźnie marzył się żołądek z kurczaka do zjedzenia. Na jawie miał dość wykonywania zadania, którego chciał jego szef, a które ułatwiało mu życie, ale bał się mówić. Rozważał wreszcie wypowiedzenie się za siebie….