…Zagubienie się na polu kukurydzy symbolizuje zagubienie się w ogromie lub obfitości sytuacji. Mogłeś stracić swój cel, orientację lub pierwotne zamiary. Możesz być przytłoczony możliwościami, możliwościami lub opcjami. Możesz czuć, że jest za dużo dobrego. Przykład: Kobieta śniła o tym, że znalazła się na płonącym polu kukurydzy. Na jawie kończyło się jej małżeństwo. Pole kukurydzy odzwierciedlało obfitość miłości i wsparcia, jakie otrzymała z związku, o którym czuła, że ​​nigdy się nie skończy….

…Sen o kukurydzy symbolizuje dostatek lub obfitość. Tyle czegoś, że już się tym nie przejmujesz lub nie wierzysz, że to się kiedykolwiek skończy. Marzenie o gotowaniu kukurydzy symbolizuje przygotowanie na obfitą lub obfitą sytuację. Przygotuj się na sytuację w swoim życiu, w której masz tyle czegoś, że zazdrość jest niemożliwa. Podejmowanie wspólnych wysiłków, aby upewnić się, że czegoś jest za dużo….

…Sen o molo symbolizuje pozytywne spojrzenie na niepewność w Twojej przyszłości. Brak pewności, ale entuzjazm wobec sytuacji, których nie możesz przewidzieć. Symbol, który możesz zobaczyć, gdy czujesz optymizm w przeprowadzce, rozpoczęciu szkoły lub nowej pracy. Przykład: młoda kobieta marzyła o tym, że stała na molo i patrzyła w ocean, aby zobaczyć martwe pola kukurydzy. W prawdziwym życiu była bardzo entuzjastycznie nastawiona do przeprowadzki do innego stanu, ale zdawała sobie sprawę, że nie było to tak ekscytujące, jak się spodziewała….