Sen o umyciu się symbolizuje oczyszczenie emocjonalne lub sytuacyjne. Pozbyć się niechcianych aspektów siebie lub swojego życia. Chcąc zacząć od nowa. Może to również oznaczać, że starasz się być bardziej uczciwy. Sen o umyciu stóp reprezentuje oczyszczenie z twoich zasad moralnych. Zmiana siebie, aby stać się bardziej uczciwym, otwartym lub chętnym do przestrzegania zasad. Chcesz być bardziej szczery lub czuć, że uczciwie coś zarobiłeś. Sen o umyciu rąk symbolizuje chęć pozbycia się odpowiedzialności lub przeszłych działań. Nie podoba ci się to, co musisz zrobić, aby rozwiązać problem, a teraz chcesz od niego odejść. Marzenie o umyciu samochodu symbolizuje oczyszczenie się z trudności lub kłopotów, by zacząć od nowa w jakiejś roli decyzyjnej. Nie chcesz czuć się zawstydzonym wyglądając nieprofesjonalnie lub pozwalając innym zobaczyć Twoje błędy….

Sen o myciu włosów symbolizuje zmianę negatywnych myśli lub złych postaw. Zaczynasz od nowa….

…Sen o dłoniach symbolizuje możliwości, kompetencje i zdolność robienia tego, co chcesz. Zdolność do samodzielnego wykonywania określonych zachowań lub umiejętności. Zdolność manifestuje twoje wybory. Widok dwóch trzymających się dłoni symbolizuje partnerstwo. Mycie rąk symbolizuje pozbycie się problemu lub odrzucenie poczucia odpowiedzialności. Widok dłoni wzywającej cię symbolizuje obszar twojego życia, który cię do niego przyciąga. Wybory, przekonania lub sytuacje, które cię kuszą. Sen o utracie ręki symbolizuje uczucie bycia okradzionym. Nie możesz zrobić czegoś, co chcesz lub mieć coś, na co zasługujesz. Odbicie czegoś, co sprawia, że ​​czujesz się ograniczony lub zagubiony. Poczucie osłabienia lub bezsilności i niemożność nic z tym zrobić. Sen o podcięciu ręki symbolizuje uczucia związane z problemami z twoimi możliwościami. Czujesz się utrudniony lub że twoje umiejętności są hamowane przez problemy. Alternatywnie, odcięta ręka może odzwierciedlać twoje umiejętności, talenty lub zdolności, które zostały zranione przez negatywny wpływ lub konflikt. Tymczasowa niemożność robienia tego, co chcesz. Przykład: Kobieta wręcza powtarzający się sen, w którym odcięto jej obie ręce. Na jawie czuła się całkowicie zależna od swojego męża i czuła, że ​​nic nie może dla siebie zrobić….

…Sen o zlewie symbolizuje troskę o zakończenie jakiegoś aspektu życia. Zauważ, że pozbywasz się pomysłów, uczuć, planów lub sytuacji. Chęć zakończenia sposobu myślenia lub życia. Marzenie o zlewozmywaku często symbolizuje przygotowanie do wykończenia lub pozbycia się jakiejś dziedziny życia. Często jest to intuicyjny symbol zmiany myślenia, która nadchodzi. Planujesz lub masz zamiar poczuć, że zmiana jest dobrym pomysłem. Przykład: Mężczyzna śnił o myciu naczyń w zlewie. Na jawie zdawał sobie sprawę, że dobrym pomysłem może być zaprzestanie pragnienia dziewczyny, którą lubi….

…Sen o potrawach symbolizuje idee, wierzenia lub sytuacje, które są „przekazywane” śniącemu. To, co otrzymało lub ma nadzieję otrzymać od innych. Możesz czuć, że życie dostarcza ci pewnego doświadczenia „na talerzu”. Sen o zepsutych naczyniach symbolizuje złamane obietnice lub niespełnione oczekiwania. Coś, co według ciebie zostało zagwarantowane, nie jest już możliwe. Poczucie biedy, braku i nieudolności. Marzenie o naczyniach na półce symbolizuje możliwości, które czekają na realizację. Możesz podać coś w dowolnym momencie. Marzenie o zmywaniu naczyń symbolizuje przejście lub planowanie kolejnego etapu życia. Kończysz z czymś lub całkowicie pozbywasz się pewnych przekonań, które miałeś. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu kobiety, którą lubił zmywać naczynia. Na jawie właśnie zdał sobie sprawę, że miała chłopaka i że może być dobrym pomysłem całkowite pokonanie jej….

…Sen o zmywarce do naczyń symbolizuje beztroskie rozwiązanie dawnych problemów lub starych problemów. Możliwość łatwego rozwiązywania problemów lub naprawiania tego, co poszło nie tak….