…Sen o dłoniach symbolizuje możliwości, kompetencje i zdolność robienia tego, co chcesz. Zdolność do samodzielnego wykonywania określonych zachowań lub umiejętności. Zdolność manifestuje twoje wybory. Widok dwóch trzymających się dłoni symbolizuje partnerstwo. Mycie rąk symbolizuje pozbycie się problemu lub odrzucenie poczucia odpowiedzialności. Widok dłoni wzywającej cię symbolizuje obszar twojego życia, który cię do niego przyciąga. Wybory, przekonania lub sytuacje, które cię kuszą. Sen o utracie ręki symbolizuje uczucie bycia okradzionym. Nie możesz zrobić czegoś, co chcesz lub mieć coś, na co zasługujesz. Odbicie czegoś, co sprawia, że ​​czujesz się ograniczony lub zagubiony. Poczucie osłabienia lub bezsilności i niemożność nic z tym zrobić. Sen o podcięciu ręki symbolizuje uczucia związane z problemami z twoimi możliwościami. Czujesz się utrudniony lub że twoje umiejętności są hamowane przez problemy. Alternatywnie, odcięta ręka może odzwierciedlać twoje umiejętności, talenty lub zdolności, które zostały zranione przez negatywny wpływ lub konflikt. Tymczasowa niemożność robienia tego, co chcesz. Przykład: Kobieta wręcza powtarzający się sen, w którym odcięto jej obie ręce. Na jawie czuła się całkowicie zależna od swojego męża i czuła, że ​​nic nie może dla siebie zrobić….

Sen o krwi na rękach odzwierciedla poczucie winy lub odpowiedzialności za swoje czyny.

…Sen o puchnięciu części ciała symbolizuje problemy w Twoim życiu, które są zbyt duże, aby w danej chwili aktywnie je rozwiązać. Wymagany limit czasu przed kontynuowaniem. Problem, który może rozwiązać tylko cierpliwość, odpoczynek lub bierność. Rozważ część ciała, aby uzyskać dodatkowe znaczenie. Sen o spuchniętych rękach może być znakiem, że Ty lub ktoś inny posunął się za daleko i musi zrobić sobie przerwę. Poczucie, że twoje umiejętności lub zdolności zostały wykorzystane do tego stopnia, że ​​wypadłeś za burtę. Wyczerpanie siebie za robienie tego, co kochasz. Negatywnie, opuchnięte ręce mogą odzwierciedlać surową karę, która zmusza cię do zrobienia sobie przerwy. Sen o opuchniętych stopach może odzwierciedlać wyczerpujące przestrzeganie zasad moralnych lub podstawowych zasad. Sen o opuchniętej twarzy może odzwierciedlać uczucia związane z arogancką radością z dostrzegania własnej osobowości. Czujesz się oszukany lub zawstydzony, że zauważyłeś, że zachowujesz się w taki sposób, że inni ludzie nie lubią. Wyczerpując się działaniem w określony sposób. Pozytywnie, opuchnięta twarz może odzwierciedlać profesjonalizm lub oddanie dla dobrego wyglądu, który Cię wyczerpuje. Konieczność bycia miłym lub grzecznym do tego stopnia, że ​​cię to łamie. Sen o czyjejś głowie opuchniętej w sposób niepowodujący urazów może odzwierciedlać wzrost twoich uczuć na temat czyjegoś ego….

…Marzenie o bransoletce symbolizuje zobowiązanie do zrobienia czegoś. Ręce w snach odzwierciedlają nasze poczucie możliwości, dlatego bransoletka symbolizuje więź, obietnicę lub zobowiązanie do zrobienia czegoś. Ty lub ktoś inny mógł obiecać lub zasugerować, że coś się wydarzy lub stanie się możliwe. Przykład: Młody chłopak marzył o podarowaniu bransoletki znajomej dziewczynie. W prawdziwym życiu obiecał tej dziewczynie, że umówi się z nią, gdy skończy się szkoła. Bransoletka odzwierciedlała zobowiązanie, jakie podjął, aby być dla niej dostępnym lub „możliwym”….

…Sen o dzienniku symbolizuje osobistą relację z każdej rzeczy, która przydarzyła się w danej sytuacji. Może to być również przedstawienie dowodów lub prawdy, którą komuś powiedziałeś. Sen o obawiając dziennik dostaniem się w niepowołane ręce może odzwierciedlać swój strach szczegółów mówiłeś ktoś być użyte przeciwko tobie lub rozgniewać kogoś….

…Sen o ciasteczku z wróżbą symbolizuje przyjemne uczucia, pozwalające komuś zdecydować coś za Ciebie. Negatywnie może to oznaczać, że oddajesz swój los w cudze ręce….

…Sen o anarchii symbolizuje ciebie lub kogoś innego, kto afiszuje się z zasadami lub bierze sprawy w swoje ręce. Być może będziesz musiał wykazać się powściągliwością podczas wyrażania siebie. Anarchia może być również wyrazem braku szacunku dla zasad lub granic. Może symbolizować pogardę dla status quo….

…Sen o dłoni symbolizuje świadomość własnych możliwości. Alternatywnie, otwarte dłonie mogą odzwierciedlać chłonność, pomoc lub otwartość. Przykład: Mężczyzna śnił o tym, że zobaczył niebieską elektryczność przepływającą przez jego ręce. Na jawie odkrył nowy talent, który zmienił jego życie….

…Sen o księżniczce symbolizuje aspekt twojej osobowości, który jest potężny, ponieważ jest postrzegany jako zbyt doskonały, piękny lub imponujący. Ty lub ktoś, kto czuje, że nie ma z nimi nic złego. Zbyt dobre lub zbyt piękne, by męczyć się problemami. Zawsze stawiasz na swoim, bo jesteś wyjątkowy. Negatywnie, księżniczka może odzwierciedlać egoizm, próżność, bycie zepsutym lub zbyt wymagającą. Ty lub ktoś, kto uważa, że ​​jest zbyt doskonały, aby „ubrudzić sobie ręce” lub zrobić coś dla siebie….

…Sen o szaliku symbolizuje twoją niechęć do tego, by nieprzyjemna sytuacja w ogóle cię zawstydziła. Robić wszystko, co w twojej mocy, aby zapewnić ci komfort w trudnej sytuacji bez względu na wszystko. Czuć się ponad sytuacją lub inną osobą. Nigdy nie pozwalaj sobie czuć się przegranym. Negatywnie, szalik może oznaczać poczucie bycia zbyt dobrym, by „brudzić sobie ręce” lub obniżać standardy….

…Sen o klatce symbolizuje pewien obszar twojego życia, który jest ograniczony, ograniczony lub skrępowany. Możesz czuć, że ktoś trzyma cię na krótkiej smyczy lub że brakuje ci swobody samodzielnego działania. Nie można osiągnąć swoich celów. Być może masz stłumione pragnienia. Alternatywnie, klatka może reprezentować twoje zahamowania lub bezsilność w jakiejś dziedzinie twojego życia. Śnienie, że umieszczasz zwierzę w klatce, symbolizuje ograniczenie lub ograniczenie jakiegoś aspektu siebie w oparciu o symbolikę tego zwierzęcia. Zobacz naszą sekcję tematów dotyczącą symboliki zwierząt. Widok ptaka w klatce sugeruje, że czujesz się ograniczony w ekspresji lub wolności. Możesz doświadczać ograniczeń swojej duchowości lub kreatywności. Śnienie, że jesteś w klatce pod wodą, symbolizuje uczucie przytłoczenia niepewnością, a jednocześnie ograniczenia. Czuć, że sytuacja jest okropna, jednocześnie czując, że nie możesz nic zrobić, aby się z niej uwolnić. Jeśli utopisz się w klatce, może to odzwierciedlać poczucie straty lub porażki, a jednocześnie nie jesteś w stanie w żaden sposób go zatrzymać. Poczucie, że masz związane ręce w jednym z najgorszych momentów w życiu. Przykład: Mężczyzna marzył o tym, że jest w klatce. Na jawie był śmiertelnie chory i desperacko chciał umrzeć. Lekarze nie pozwolili mu umrzeć….

…Sen o tiarze symbolizuje sposób myślenia lub postawę, która wydaje się doskonalsza, piękniejsza lub bardziej wyjątkowa niż inni ludzie. Ty lub ktoś, kto uważa, że ​​ma imponującą moc bierną. Negatywnie może odzwierciedlać postawę, która jest zepsuta, próżna lub arogancka, myśląc, że jest zbyt imponująca, by „ubrudzić sobie ręce”….