…Marzenie o użyciu kamery wideo symbolizuje zapamiętanie wrażenia. Zauważanie lub przypominanie sobie każdej rzeczy, której jesteś świadkiem. Może również oznaczać twoją próbę udokumentowania zdarzenia lub całego procesu do późniejszego wykorzystania. Może być również wiele informacji lub szczegółów, którymi chcesz się podzielić z innymi. Kamera wideo może być znakiem, że nie chcesz zapomnieć dużej ilości informacji, które są Ci prezentowane. Nie chcesz niczego przegapić. Sen o ukrytej kamerze wideo symbolizuje twoją próbę obserwowania lub pilnowania kogoś w ukryciu. Uważne obserwowanie kogoś bez jego wiedzy. Alternatywnie, ukryta kamera może odzwierciedlać zachowanie, które jest wścibskie lub graniczące z prześladowaniem. Naruszanie prywatności innych lub niewłaściwe zwracanie uwagi na ludzi, o których wiesz, że nie powinieneś być. Przykład: Mężczyzna marzył o użyciu kamery wideo do sfilmowania ślubu. Na jawie założył dziennik o wszystkim, co się z nim działo w ramach nowego projektu pracy….

Zobacz znaczenie kamery wideo

…Sen o aparacie symbolizuje możliwość decydowania o tym, jak coś zostanie zapamiętane. Twoje spojrzenie na sytuację i jej wpływ na późniejsze wspomnienia lub opinię o sobie. Ważny moment lub rozdroże, w których możesz zdecydować o wyniku. Kamera może również przedstawiać, w jaki sposób przekonania lub opinie, które obecnie posiadasz, wpłyną na twoje wspomnienia lub wrażenia dotyczące osoby lub sytuacji. Wszelkie zdjęcia zrobione aparatem we śnie przedstawiają wrażenia lub wspomnienia, które powstają w oparciu o Twoje przekonania lub wybory. Marzenie o dostosowaniu ustawień aparatu może odzwierciedlać Twoje próby zmiany sposobu postrzegania sytuacji przed sformułowaniem ostatecznych wrażeń lub podjęciem ważnej decyzji. Przykład: Mężczyzna śnił o kimś, kogo nie lubił mówić mu, jak fajny jest jego aparat. Na jawie został ostrzeżony przez współpracownika, że ​​musi pojawić się na imprezie firmowej, inaczej zostanie zapamiętany przez innych pracowników, jakby nie dbał o firmę. Postanowił i tak nie iść na imprezę firmową, decydując się pogodzić ze złą opinią o nim. Osoba, której nie lubił mówić mu, jak miło jest jego aparat, odzwierciedla jego wmawianie sobie, że jego decyzja, by nie uczestniczyć w wydarzeniu firmowym i nie zostać pozytywnie zapamiętanym, to nadal dobry pomysł….

Sen o Internecie symbolizuje zainteresowania lub doświadczenia, których chcesz być częścią. Doświadczenia lub zasoby, do których chcesz uzyskać dostęp. Umiejętność łączenia się z ludźmi, zasobami lub sytuacjami, które zapewniają pożądany rodzaj doświadczenia. Może również odzwierciedlać to, co chcesz osiągnąć, odkryć lub doświadczyć z innymi. Internet może również symbolizować ukrytą sieć życia, która wydaje się przybliżać nas do tego, czego chcemy, poprzez przyjaciół, rodzinę lub zbieg okoliczności. Niewidzialna siła, która wydaje się zawsze dawać ci to, czego potrzebujesz lub przedstawia cię ludziom, którzy mogą ci pomóc. Być może pomyślałeś o czymś, a potem pojawiła się osoba, która to spowodowała. Sen o pobraniu czegoś lub rozmowie z kimś w Internecie może odzwierciedlać przeżycia na jawie, w których spotkałeś kogoś lub odkryłeś coś, czego chciałeś. Zobacz także sekcję motywów dla witryn internetowych…

Sen o meduzach symbolizuje ukrytą wrogość lub piękne sytuacje, które przyćmiewają surowa rzeczywistość. Meduzy odzwierciedlają problemy, które przyciągają, ale powodują wiele bólu, gdy podejdziesz do nich zbyt blisko. Meduza może być interesującą osobą lub sytuacją, która cię zawstydza, przeraża lub rani twoje uczucia, gdy się do niej zbliżasz. Meduza może być również reprezentacją odrzucenia. Meduza wskazuje na poczucie nieadekwatności, niepewności i braku poczucia własnej wartości. Może zaistnieć sytuacja, w której nie będziesz w stanie się obronić. Przykład: pewnej kobiecie śniło się kiedyś, że została ukąszona przez meduzę. W rzeczywistości miała problemy z samodzielnym zaplanowaniem ślubu, ponieważ wszyscy, których znała, mieszkali w innym stanie. Meduza reprezentowała piękny pomysł na ślub połączony z bolesnym uświadomieniem sobie, że nikt nie dbał o to, by pomóc jej w jego zaplanowaniu….

…Sen o masce symbolizuje prawdziwe intencje lub prawdziwe uczucia, które są ukrywane. Ty lub ktoś inny, kto nie jest uczciwy lub nie jest sobą. Alternatywnie, miazga może odzwierciedlać prawdę o sytuacji, która została ukryta. Sen o zrzuceniu maski symbolizuje wychodzącą na jaw prawdę. Ujawniają się prawdziwe uczucia lub prawdziwe intencje. Ujawnia się prawda sytuacji….

…Sen o snajperze symbolizuje podstępne i precyzyjne podejmowanie decyzji. Może to odzwierciedlać twoją próbę całkowitego zawstydzenia kogoś bez bycia zauważonym. Potajemnie próbuje coś powstrzymać. Próba zatrzymania osoby lub problemu bez bycia złapanym. Odwrócenie się do kogoś za ich plecami. Ukryta agresja. Ty lub ktoś inny, kto może potrzebować sposobu na wyrażenie gniewu w bardziej konstruktywny sposób. Alternatywnie, snajper może odzwierciedlać twoje poczucie, że ludzie potajemnie pracują, aby cię zawieść lub zawstydzić. Sen o zabiciu snajpera może odzwierciedlać sytuacje na jawie, w których udało ci się uniknąć potencjalnego zażenowania lub skonfrontować kogoś, kto działał przeciwko tobie za twoimi plecami….

…Sen o przejściu symbolizuje przejście, sytuację lub wyzwanie, którego musisz doświadczyć, aby zrobić coś innego, co chcesz. Może to być również przedstawienie koniecznej zmiany, testu lub kompromisu w celu uzyskania tego, czego chcesz. Sen o sekretnym przejściu symbolizuje ukryte możliwości. Poczucie, że ktoś coś przed tobą ukrywa lub ukrywa alternatywne rozwiązanie problemu. Nowe spostrzeżenia, dzięki którym zdasz sobie sprawę, jak naiwny byłeś. Możliwość, która była ukryta na widoku. Alternatywnie, tajne przejście może odzwierciedlać twoją własną próbę zachowania tajemnicy lub zamaskować twoje prawdziwe intencje lub działania….

Sen o wojnie symbolizuje ciągłą walkę lub konflikt w twoim życiu. Możesz czuć, że coś jest zagrożone. Pilna potrzeba pokonania lub pokonania przeszkody. Problem, który Twoim zdaniem wymaga Twojej pełnej uwagi lub wszystkich dostępnych zasobów. Wojna we śnie może być również reprezentacją potrzeby bycia doskonałym za wszelką cenę lub walki o uniknięcie katastrofy. Alternatywnie wojna może odzwierciedlać wewnętrzny konflikt z różnymi przekonaniami lub celami. Silne uczucia w różnych kierunkach. Wojny mogą wskazywać na osobiste zmagania lub kłótnie. Mogą być również powiązane z projektami i zadaniami, którym poświęcasz cały swój czas i energię. Wojna może również odzwierciedlać uprzedzenia, których doświadczasz. Marzenia wojenne są wspólne dla ludzi sukcesu, biznesmenów lub ludzi, którzy muszą podejmować wiele ważnych decyzji. Negatywnie, sen o wojnie może oznaczać, że zbytnio przejmujesz się postawą na swoim lub jesteś zbyt agresywny. Sen może być również odbiciem twoich osobistych odczuć związanych z toczącymi się wojnami na całym świecie. Przykład: kobieta marzyła o byciu zaangażowaną w ciągłą wojnę. W prawdziwym życiu była ukrytą lesbijką, która została wyrzucona przez byłych przyjaciół. Symbolika wojny odzwierciedla jej ciągłą troskę o wyśmiewanie się lub zawstydzenie z powodu bycia gejem. Przykład 2: Mężczyzna marzył o wojnie z demonami. W prawdziwym życiu miał do czynienia z rasistami, którzy atakowali go za bycie mniejszością. Przykład 3: Mężczyzna marzył o próbie ucieczki przed wojną. W rzeczywistości jego miejsce pracy stawało się wrogie i nie chciał się angażować….

Sen o posiadaniu sekretu symbolizuje ukrytą moc lub wgląd. Chcą uniemożliwić innym poznanie czegoś lub uzyskanie nad tobą jakiejkolwiek przewagi. Negatywnie, sekret może odzwierciedlać strach przed ujawnieniem Twojej słabości innym. Może to być również znak, że coś wstrzymujesz, aby dać sobie przewagę. Sen o ujawnieniu sekretu symbolizuje strach przed ujawnieniem lub ujawnieniem czegoś o sobie innym. Sen o usłyszeniu tajnych informacji symbolizuje poczucie ekskluzywności lub bycia „wyjątkowym” lub odkrycia czegoś, co daje ci przewagę. Być może napotkałeś coś nieoczekiwanego lub coś, czego nie zamierzałeś. Może to być również odzwierciedlenie presji, jaką odczuwasz, aby zachować coś dla siebie….