…Sen o sztabkach złota symbolizuje zasoby podlegające wykupowi lub obietnicę na przyszłość, którą można spłacić później. Coś, co ma wartość, z której możesz skorzystać później. Wiedząc, że jeśli nadejdą ciężkie czasy, zawsze możesz liczyć na pomoc. Sztabki złota mogą być tajemnicami, które posiadasz, złożonymi ci obietnicami, informacjami i doświadczeniem, które posiadasz, lub czymkolwiek w twoim życiu, co ma wartość, moc lub daje ci przewagę w razie potrzeby. Przykład: Mężczyzna marzył o tym, by zobaczyć, jak ktoś podaje mu talerz sztabek złota. Na jawie siedział w więzieniu, a kobieta, którą kochał, obiecała, że ​​będzie na niego czekać, kiedy wyjdzie….

Sen o łyżkowaniu symbolizuje pozytywną sytuację na jawie, która daje dokładnie to, czego chcesz. Pozytywne doświadczenie, które daje Ci pełną kontrolę, pełny dostęp lub pozwala Ci zawsze iść po swojemu bez względu na wszystko. Osoba penetrowana symbolizuje cechę osobowości lub osobę w twoim życiu, która daje ci dokładnie to, czego chcesz. Osoba dokonująca penetracji symbolizuje cechę osobowości, która dostaje wszystko, czego chce. Łyżka we śnie odzwierciedla pozytywne doświadczenia życiowe lub relacje z ludźmi, które czują się dobrze, pozostawiają kontrolę i sprawiają, że czujesz się silny. Przykład: Mężczyzna marzył o łyżeczce do kobiety, którą właśnie spotkał. Na jawie dzielił się swoimi pracami plastycznymi z tą kobietą przez Internet, a ona zawsze miała coś dobrego do powiedzenia na temat jego sztuki, bez względu na wszystko. Czuł, że nigdy nie może przegrać ani zostać odrzuconym….

Zobacz znaczenie Nugget

Sen o złotych rybkach symbolizuje bezczynność. Problemy, z którymi nie możesz nic zrobić lub których nie chcesz zmieniać. Coś, o czym dużo myślisz, ale nie jesteś zainteresowany ściganiem lub konfrontacją. Przykład: młody człowiek marzył o zobaczeniu złotej rybki w akwarium. W prawdziwym życiu spędzał dużo czasu myśląc o specjalnym leczeniu swojego problemu zdrowotnego, ale nie zadawał sobie trudu, aby kontynuować leczenie….

…Sen o bryłce symbolizuje osiągnięcie lub okazję, która wymaga pracy. Chcesz, czego chcesz, wiedząc, że wciąż jest szorstki, nieoszlifowany lub niedokończony. Dobrze, jeśli wiesz, że możesz rozwiązać problemy. Dobra rzecz, która nie jest idealna. Przykład: Mężczyzna marzył o otrzymaniu samorodka złota. Na jawie zmarł jego tata, pozostawiając mu mnóstwo legalnej pracy, którą musiał przejść, by otrzymać spadek….

…Marzenie o garnku złota symbolizuje nagrodę lub wolność po zakończeniu kłopotów, trudności lub wyzwań. Może to być również przedstawienie okazji do kradzieży władzy lub zasobów….

…Sen o miedzi symbolizuje pożądanie. Wiara, że ​​nigdy nie możesz mieć czegoś lub zauważanie, że coś nigdy ci się nie udaje. Kiedy widzisz miedź we śnie, oznacza to, że masz pragnienia o atrakcyjnych ludziach lub rzeczach materialnych, o których nie sądzisz, że możesz je kiedykolwiek mieć. Miedź może również oznaczać, że przedkładasz swoje pragnienia, fantazje i zainteresowania ponad potrzeby innych. Bardziej zależy ci na tym, czego chcesz, niż robisz cokolwiek innego, w tym inne osoby. Negatywnie, miedź może oznaczać, że będziesz kłamać, oszukiwać lub okradać kogoś innego. Powodem, dla którego kolor miedzi symbolizuje pożądanie, jest to, że miedź jest zbliżona do koloru złotego, ale w przeciwieństwie do złota jest bezwartościowa….