…Marzenie o asortymencie warzyw może być cechą sytuacji lub doświadczenia spełniającego wyważony zestaw podstawowych potrzeb. Poczucie, że coś korzystnego jest pozbawione przyjemności lub dobrego samopoczucia. Odbicie ciebie lub kogoś innego, bardziej zainteresowanego odpowiedzialnością i rozwojem osobistym niż przyjemnością. Warzywa mogą być oznaką, że Ty lub ktoś inny czuje potrzebę podążania naturalnym cyklem lub naturalną ścieżką. Ignorowanie przyjemności, pułapek sukcesu lub grania. Nie robić tego, co robią inni, ani unikać modów. Sen o więdnięciu warzyw symbolizuje poczucie, że bezsilna jest naturalna ścieżka lub trzymanie się podstawowych potrzeb. Dominują pomysły, które zachęcają do podniecenia, przyjemności lub dobrego samopoczucia. Rozważ konkretne warzywa, aby uzyskać dodatkowe znaczenie. Zobacz sekcję o tematyce żywności, aby uzyskać więcej informacji na temat symboliki warzyw. Przykład: Kobieta marzyła o tym, by zawsze próbować karmić ludzi warzywami. Na jawie zauważała, że ​​nieustannie odrzuca prośby swoich dzieci o nową zabawkę, która się skończyła….

…Sen o wiecznie zielonym drzewie symbolizuje dziedzinę twojego życia, która nigdy nie zawodzi. Pozytywnie odzwierciedla relacje lub sytuacje, na których zawsze można polegać bez względu na wszystko. Niemożność przegrania. Negatywnie, wiecznie zielone drzewo odzwierciedla problem, który przetrwa wszystkie próby jego usunięcia….

Jasnozielony kolor we śnie symbolizuje uzdrowienie. Kiedy widzisz to we śnie, odzwierciedla to usunięcie przeszkód lub pozytywną zmianę. Postęp lub postęp z problemem. Może również reprezentować problemy psychologiczne lub emocjonalne, które pokonujesz. Jasnozielony może również oznaczać, że doświadczasz fizycznego uzdrowienia. Alternatywnie, jaśniejsze odcienie zieleni mogą być również reprezentacją zazdrości, chciwości lub egoizmu. Ludzie często marzą o jasnozielonym kolorze, rozpoczynając nową karierę lub związek. Istnieje poczucie, że zaczynasz od nowa lub odnawiasz….

…Sen o zielonej fasolce symbolizuje nieprzyjemne doświadczenia lub wybory, o których wiesz, że leżą w Twoim najlepszym interesie. Decydowanie się na odpowiedzialność, kiedy nie musi. Coś nieprzyjemnego dzieje się w twoim życiu, o czym wiesz, że jest dla ciebie dobre. Może to być również przedstawienie niezbyt ekscytującej długoterminowej decyzji, która jest dla Ciebie dobra. Pozytywnie, fasolka szparagowa może odzwierciedlać sytuacje, w których jesteś zadowolony z tego, że postępujesz właściwie, gdy jest to trudne….

…Jedzenie w snach symbolizuje rodzaj i cechy doświadczenia lub energii, które przyjmujesz w swoim życiu. Jak wpływają na Ciebie pewne sytuacje. Z każdym jedzeniem wiąże się wyjątkowe doświadczenie lub związana z nim energia, oparta na twoich opiniach, uczuciach lub wspomnieniach związanych z konkretnym jedzeniem. Niektóre symbole żywności są bardziej uniwersalne (np. Jabłka lub płatki owsiane), podczas gdy inne (np. Żywność przetworzona lub niezdrowe jedzenie) nabierają znacznie bardziej osobistego znaczenia w oparciu o osobiste odczucia dotyczące tych produktów. Musisz zadać sobie pytanie, co najbardziej wyróżnia się w danym rodzaju żywności i zobaczyć, jak te cechy odnoszą się do twojej obecnej sytuacji życiowej. Ogólnie rzecz biorąc, owoce mają symbolikę myśli, które sprawiają, że czujesz się dobrze, warzywa mają bardziej odżywcze właściwości, a mięso symbolizuje cechy, które są bardziej podtrzymujące. Mrożonki mogą oznaczać zwlekanie lub odkładanie czegoś. Zdecydowałeś się zignorować pewne problemy lub zająć się czymś później. Rozmrażanie zamrożonej żywności może symbolizować kwestie lub sytuacje, które są ponownie rozważane. Może to być również przedstawienie konieczności stawienia czoła problemom, z którymi się odkładasz. Być może na ten moment zapisałeś coś specjalnego lub ważnego. Sen o spalonym jedzeniu symbolizuje przeżycia, które przeszły za burtę lub były zbyt chętne, aby je mieć. Spalone jedzenie może być również przykładem braku ostrożności w przygotowywaniu się do określonego rodzaju doświadczenia. Rozproszenie uwagi, brak skupienia, nieodpowiedzialność. Ewentualnie spalone jedzenie może odzwierciedlać rozczarowanie lub poczucie, że pewien rodzaj doświadczenia nie będzie wystarczająco dobry. Więcej informacji na temat symboliki wymarzonego jedzenia można znaleźć w sekcji poświęconej jedzeniu….

…Sen o światłach drogowych symbolizuje czynnik kontrolujący postęp w danej sytuacji. Negatywnie może to oznaczać, że ktoś inny kontroluje twoją zdolność do robienia postępów. Czerwone światło wskazuje, że osoba lub sytuacja wymaga, abyś poczekał lub powstrzymał się na chwilę. Możesz czuć się powstrzymywany lub niecierpliwy. Zielone światło oznacza gotowość lub otrzymanie „zielonego pozwolenia”. Warunki są właściwe, aby móc realizować swoje cele lub decyzje….

…Sen o papudze symbolizuje powtarzanie innym tego, co usłyszałeś. Niebieskie papugi mogą reprezentować powtarzające się pozytywne informacje. Czerwone papugi reprezentują powtarzające się negatywne informacje lub kłamstwa na temat przywołanych informacji. Zielone papugi mogą odzwierciedlać egoistyczne intencje, gdy powtarzasz innym informacje. Zazdrość, chciwość lub arogancja to czynniki napędzające. Może to być również powtórzenie porady dotyczącej pieniędzy….