…Sen o puree ziemniaczanym symbolizuje prostotę lub brak komplikacji. Obszary twojego życia, które są łatwe do zrozumienia lub życia. Alternatywnie, tłuczone ziemniaki mogą odzwierciedlać pozytywne uczucia na temat kogoś, kto się tobą opiekuje lub wykonuje dla ciebie pracę. Marzenie o puree ziemniaczanym z sosem symbolizuje prostotę, która całkowicie Cię satysfakcjonuje….

Sen o niegotowanych batatach symbolizuje wygodę, jaką daje świadomość, że w razie potrzeby można na czymś lub kimś polegać. Przyjemne uczucia, wiedząc, że jeśli się zdecydujesz, możesz łatwo pokonać problem. Czujesz się dobrze, wiedząc, że coś, czego chcesz lub potrzebujesz, jest zawsze dostępne. Słodki ziemniak może odzwierciedlać niewykorzystane zasoby lub ofertę, która dodaje pewności siebie. Sen o gotowanych lub tłuczonych batatach odzwierciedla to, jak wspaniale się czujesz, wiedząc, że ktoś zaopiekuje się Tobą zawsze, kiedy tego potrzebujesz….

Sen o ziemniakach symbolizuje komplikacje lub przeszkody. Coś w twoim życiu, co wymaga pracy lub przysparza trudności….

…Sen o świeżych lub nieotwartych jajkach symbolizuje możliwość, że wydarzy się coś nowego. Potencjał twórczy. Sen o pękniętych lub otwartych jajach symbolizuje podejmowane działania lub coś, co w końcu się dzieje. Narodziny. Sen o jedzeniu jajek symbolizuje nieuchronność. Pewność, że coś się wydarzy. Sytuacja lub doświadczenie, o których wiesz, że są nie do powstrzymania. Negatywnie może to odzwierciedlać twoją potrzebę zaakceptowania konsekwencji swoich działań. Jeśli jajka są jajecznica, może to odzwierciedlać zobowiązanie na grubym zestawie. Brak znaczenia sytuacji, która zaczyna się dziać. Przykład: Mężczyzna śnił, że jego babcia podaje mu gotowane jajka. Na jawie jego babcia zmusiła leniwego ojca mężczyzny, by wreszcie zaczął sprzątać jego podwórko. Ugotowane jajka odzwierciedlały nieuchronność czyszczenia, które miało się odbyć….

…Sen o kuchni symbolizuje przygotowanie do zauważenia, że ​​czegoś doświadczasz. Może to być również przedstawienie planów, które tworzysz na później. Kuchnia może reprezentować zmianę lub doświadczenie życiowe, które ma nastąpić. Kuchnie we śnie są często z natury intuicyjne lub prorocze, w których każdy lub wszystko, co zobaczysz w kuchni, symbolizuje coś, co ma się wydarzyć. Śnienie o matce w kuchni jest jednym z najpotężniejszych intuicyjnych lub proroczych symboli, jakich możesz doświadczyć. Połączenie twojej mamy i kuchni symbolizuje poczucie intuicji, które przygotowuje cię na sytuację, która ma się wkrótce wydarzyć. Cokolwiek twoja mama mówi lub robi w kuchni jest ważne, ponieważ ostrzega cię lub daje ci wgląd w to, co może się wydarzyć w twoim życiu. Przykład: Mężczyzna śnił o tym, że zobaczył swoją babcię w kuchni, która wręczała mu gotowane jajka. Kilka dni później ten człowiek spotkał się z wizytą babci, która zmusiła go do sprzątania podwórka. Przykład 2: Mężczyzna marzył o tym, że zobaczył swojego ojca w kuchni, a potem spadł ze schodów. Kilka dni po śnie stan zdrowia ojca pogorszył się….